| valenny a întrebat:

Eu intram des pe un chat superb de fain. Dar nu-l mai gasesc. Ma poate ajuta cineva cu vreo informatie? Chatul e Exstazy.info (scuze pentru offtopic)

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Intelegem noi preferintele tale, dar la cum vorbesti, e ca si cum ma pui sa rascolesc trecutul sa-ti aduc persoana ca tine sa te ajute, sa ma ocup eu de relatiile tale sociale. Ca si cum ar fi datoria mea si asta destinul vietii mele, dovedindu-mi ca am "gresit cumva am incheiat cu persoana aia".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă nu știi tu, noi de unde să știm, care nu am fost niciodată pe acest chat?