| Sandysandy a întrebat:

Eu joc howrse.si vreua sa`mi antrenez calul. dar nu stiu cum.cine joaca imi poate zice?

Răspuns Câştigător
| dya00 a răspuns:

Daca varsta e mai mica de 2 ani si ceva nu poti. Daca e mai mare undeva in dreapta ecranului arata:antrenamente; plimbari; curse,dai clik pe antrenamente si iti apar niste rubrici(viteza, galop, dresaj etc.)in laterala fiecareia exista niste''+''. Faci clik pe unul(de preferinta la ce se pricepe cel mai bine calul tau)si alegidurata timpului in care sa se antreneze. MULT SUCCES!