| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Eu maine vreau sa scot niste bani sa-mi platesc factura si sa cumpar ceva de la magazin, pot sa fac acest lucru? Am declaratie si sunt in regula. Pot sa merg sa fac aceste lucruri?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, poti merge la magazine, pe baza declaratiei.
Daca ai peste 65 de ani, mergi in intervalul orar 11:00-13:00.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa cumpar ceva de la magazin pot sa fac "

fără restricții (dacă magazinul e... in localitatea ta) și n-ai peste șaijdeșiceva ani

| CristiMihai23 a răspuns:

Poți, pe baza declarației.
Dar de ce nu plata facturilor online, cu cardul, și cumpărăturile plătite tot cu cardul?