| Beyourself1245 a întrebat:

Eu nu inteleg ceva...
De ce nu pot sa-mi gasesc o prietena?
Adica am avut vreo 2-3 relatii dar de scurta durată si altii au luni-ani de zile.
Nu sunt urât, arăt bine, daca gresesc din intamplare un cuvant imediat ma corectez, stiti, sunt genu de persoana mai cultă si stiu cum sa ma comport in societate. Cu fetele ma comport ok, faza e ca eu sufar si de o mica Depresie si Anxietate si asta ma oarecum enerveaza. Urmez de 3-4 luni un tratament cu Serlift 50mg si ma simt ok, dar tot trebuie apelez la un psihiatru pentru ca psihologul meu nu mai raspunde la telefon, e neserios si un idiot.
Problema la mine e ca gandesc prea departe uneori si ma blochez daca vreau sa fac ceva si nu fac pentru că stiu ce o sa se intample dar nu e asa.
Ceva, ceva tot am.
Ceva sfaturi?
P.S la 18 ani inca sunt virgin pentru că da...de ce nu.?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi ce iese cu aia care te place, iar ca tu sa ai noroc intr-o relatie trebuie doar sa iti modifici gandirea care o ai focalizandute ca o sa fi cu o bruneta sau blonda care te va iubi si tachina, gandeste-te doar la ce ti-am zis ca va arata bine si nu te va trada, simteo chiar daca nu o ai langa tine si visul va deveni realitate dupa un timp

| Andreeush a răspuns:

Esti inca tanar, ai timp sa gasesti o fata care te iubeasca.

| Beyourself1245 explică (pentru Andreeush):

Meh, așa o fi.
Se mai spune ca ce-i al tau e pus deoparte?

| Andreeush a răspuns (pentru Beyourself1245):

Da. Nu toata lumea e la fel.

| Demetrov a răspuns:

Nu te astepta sa gasesti o fata serioasa, majoritatea sunt panarame inca de mici.

| Beyourself1245 explică (pentru Demetrov):

Nici nu vreau asta, dar ma rog.
E una de aici de la mine care ma place dar eu nu simt nimic pentru ea. Daca ar fi sa fie ceva doar pentru s*x as vrea rolling on the floor)