| Bondarel99 a întrebat:

Eu nu m-am mai uitat de mult timp la televizor, poate cineva sa imi explice de ce toata lumea il uraste pe Mircea Badea?

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ne e ciuda ca nu lingem în fund oamenii cu aceeași pasiune și pricepere cu care o face el

| DeathIncarnate a răspuns:

Nici eu nu-l suport, pentru ca omul e prea increzut, prea nimeni nu mai e ca el.
Vorbeste asa cu un fler de "sictir", iar pe "motociclistul"de l-a sifonat de 2 ori il cunosc personal si chiar l-am felicitat pentru asta.

| Hammurabi a răspuns:

Exact. Pentru că e un papagal pupincurist.

| Plato a răspuns:

Pentru ca-si da jumatate din salariu pentru luciu de buze, ca sa nu-l irite pe Daddy (Dragnea).
Lucreaza pentru o televiziune corupta, mancatori de rahatel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e ala?

| Romanul86 a răspuns:

Nu are o relație subiectivă cu oamenii. Îi tratează obiectiv adică el nu-și arată sentimentele adevărate.

| VictorJulien a răspuns:

Pentru ca e un pupincurist, se da mare o intelectual si mega ultra extra dur dar e un papagal care apara hotii

| niko23 a răspuns:

Lucreaza la o tv de propaganda