| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Eu pana acum nu m-am sarutat cu nimeni.
Nu am avut parte de un sarut cand o sa fie momentul daca o sa ma fac de ras si baiatul o sa rada.
Va rog niste sfaturi m-ar ajuta ca nu ma fac de cacao Am 24 de ani nu glumesc.
Stiu ca ati putea sa ma intrebati cum de nu s-a intamplat dar sunt motive personale va rog

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ia-l în brațe.

| CostinAlamariu a răspuns:

E literalmente imposibil sa te faci de ras. Chestia asta vine natural. Nu iti fa griji, nu te gandi ca ce o sa se intample.
Paradoxal, oamenii care stiu saruta sunt cei care nu se gandesc deloc la asta, pur si simplu o fac si aia e.

Cei care se gandesc si se ingrijoreaza au mai multe sanse s-o dea in bara

E ca la dans, ca la ținutul unui discurs, ca la... orice acțiune de fapt.
Grija duce la eșec din start. Nici măcar nu ia în considerare posibilitatea nereușitei cel care o face natural, autentic, excelent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta spune și că ești virgina, Nice big grin mai rar vezi fecioare la 24 de ani. big grin uitate atenta la faze când se sărută un băiat și o fată și pui in practica, uitate la filme de dragoste.