| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Eu sunt singura care uraste 99% dintre români?

28 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Avand in vedere ca sunt foarte multe persoane pe Terra, sa nu mai pun in calcul si pe aia de pe Marte, nu. Nu cred ca esti singura.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, dar sa nu exageram. Hai 90%.

| relian a răspuns:

Tu esti singura care bati campii nu 99%, cred ca peste 100%, deci ar fi timpul sa incetezi cu toate balariile astea de intrebari de pustoaica clocita laughing

| Catrice a răspuns:

Da, ești singura.
Eu urăsc 99, 99%dintre oameni laughing

| Frank51 a răspuns:

Da

| SilentRain a răspuns:

Și cam care ar fi motivele?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SilentRain):

Ca sunt de c*cat. Habotnici, blazati, gata sa te injunghie in spate cu prima ocazie, dispusi sa calce pe cadavre pentru a promova profesional si/sau social, aroganti, lipsiti de educatie, ipocriti... sa mai zic?

| SilentRain a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Peste tot în lumea asta exista oameni rai
Am avut norocul sa întâlnesc și oameni buni în România, oameni care m-au ajutat fără să aibă ceva de câștigat

| Sofer a răspuns:

Nu esti singura.

| LPCTSTR a răspuns:

Dacă vorbim de mentalitate, da, majoritatea.
Unii nu-s atât de răi.

| J0B0MAT a răspuns:

Ai cunoscut 99% dintre români, ca să îți dai seama că îi urăști? Sau îi urăști doar din principiu?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu esti singura.

| FreddieM a răspuns:

Sper ca da.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cel puțin sunt ucrainean, nu ai cum să mă urăști. Hihi!

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

E si xenofoba pe deasupra. A uitat sa mentioneze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope happy dar orice padure are uscaciunea ei. oameni buni si rai gasesti la toate natiile.

| acerr a răspuns:

Vai
banal ce spui
eu ii plac pe romani, gandeste te ca intr o tara straina e totul dificil, incepnad cu limba, apoi cu munca, cu traditia, sunt in plecata din 90, si inca nu stiu sarbatorile,polictica,obiceiuri ca depinde de zone ca si la noi,pe cand in RO este diferit,suntem elastici,practici,avem umor, iti pace face amici usor, nu trebuie sa bagi pe toti romanii intr o oala, sunt oameni super,,, si peste tot sunt tigani, infractori,, dar aici esti acasa

| TheGentleman a răspuns (pentru acerr):

Dar vezi că veganismul nu e tradiție în Spania. Ăia mănâncă destulă carnewinking

| acerr a răspuns (pentru TheGentleman):

Hehe fals! Spania e pe primul loc in europa vegetarieni si vegani in numar mare, apoi pe locul 2 Italia. plus ca sunt f, multe asoicatii pro aniamal, manifestatii. e cool si Romania are multi vegani, oamenii cer crese si gradinite vegane, rets vegane merh super bine. nu prea e de tine

| TheGentleman a răspuns (pentru acerr):

Jamón= Spania
Prosciutto= Italia
bistecca alla Fiorentina= Italia
Carne de cal= Italia, Spania
Iepuri= Italia, Spania
Vânat= Italia, Spania

Le gasesti și în rafturile magazinelorwinking

| Dragosdoar a răspuns:

Du-te in Olanda sau belgia si o sa vezi olandezi sau belgieni care au aceeasi parere despre compatriotii lor

| OrdanKarris a răspuns:

Eu nu urasc, doar evit. A uri ceva sau pe cineva ar inseamna sa consum energie interna pentru a simti acea stare. Din fericire am invatat sa nu consum energie interna nici macar pentru a detesta pe cineva. laughing

| LupusDei1993 a răspuns:

Da, esti.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Ăsta înseamnă ca iubești țiganii?!?!?!

| andiceasu95 a răspuns:

Si ce vrei sa spui ca iubesti tigani? laughing