| anonim_4396 a întrebat:

Eu trec în clasa a 12 a și în vara aceasta m-am transferat la alt liceu, în alt oraș. Îmi fac griji pentru cum vor fi noii colegi. Eu am fost mereu marginalizată de colegi și în școala generală și în liceu fiindcă eram diferită de ei. Voi ce părere aveți, ce ar trebui să fac ca să mă acomodez mai ușor?

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Incearca sa fi de treaba si sa nu te schimbi ca persoana pentru a fi acceptata. Sfatul meu, faci ce vreiwinking.