| Zatharra a întrebat:

Evomag e de încredere?

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Da.iti pot spune ca este prin top 10 magazine de incredere in Romania.mie nu imi plac preturile de la ei..prefer eMAG de 1000 de ori mai repede

1 răspuns:
| SpecialistIT a răspuns:

Mai bine cumperi de la MediaDOT, acolo vei fi ajutat imediat si cu sfaturi de bun simt, in afara ca avizate si corecte.
. Inafara ca au preturi super mici, ai si ansamblare PC GRATIS (la garaj platesti enorm) si ai si update de bios la placa de baza GRATIS (la garaj iarasi platesti enorm) peste faptul ca la garaj toate componentele sunt mult mai scumpe.
Inafara de asta, uite ce showroom frumos au in Bucuresti: http://www.mediadot.ro/showroom