| greyhound a întrebat:

Exercitiu de imaginatie. Sa zicem ca va treziti intr-o dimineata si constatati ca vi s-a schimbat sexul; care este primul lucru pe care il faceti?
Avem si variante :
a. imi dau pumni in fata ca sa ma trezesc
b. imi ies din minti si urlu cat pot de tare dupa mami/tati/sotul/sotia
c. imi pipai sanii (sau lipsa lor) / ma uit in chiloti
d. ma duc linistit(a) la baie sa ma spal pe fata si dinti si apoi incerc sa-mi dau seama ce se intampla si cum pot sa fac sa fie ca inainte
e. Asta e! / chiar imi doream sa fiu femeie/barbat

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Categoric C. apoi probabil A.laughing

27 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toate variantele sunt cam anorexice.
Cred că aş intra în stare de soc, iar după ce aş mai ieşi, m-aş duce să mă verific la mansardă (e clar că ceva s-a defectat).

NOname
| NOname a răspuns:

În orice caz, ar fi fun într-un final.
http://youtu.be/P1M28fAPHl4 :))

| thegatekeeper a răspuns:

Dupa un oarecare soc, varianta d, apoi e. Dupa aceea incerc sa ma obisnuiesc cu tot ce presupune noua existenta si daca nu a fost doar un vis, continui sa fac aproximativ tot ceea ce faceam in mod obisnuit.

| Aleqa a răspuns:

Eu zic D, uneori chiar as vrea sa fiu barbat.

| SweetCherry a răspuns:

E. O, daaaa laughing

| Mădă0611 a răspuns:

B, fara a striga pe cineva, si d, fara partea cu "linistita".
Pentru baieti/barbati nu stiu cat de naspa ar fi, dar pentru fete/femei, pentru majoritatea, ar fi foarte naspa, de fiecare data cand mergi la baie trebuie sa pui mana pe...

| greyhound explică (pentru Mădă0611):

E destul de greu si pentru ei, ca niciunuia n-o sa-i vina sa stea jos si o sa curga peste tot laughing

| Mădă0611 a răspuns (pentru greyhound):

Oricum, daca ar avea sani, asa deodata, ar sta cu mainile pe ei toata ziua, deci tot n-o sa-si foloseasca mainile la cealalta treaba, daca ar mai avea-o. laughing

| Fridăm a răspuns (pentru Mădă0611):

Măcar ar face economie la bani. N'ar mai trebui să'şi ia sutien, ci ar avea unul 100% natural.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Optez pentru,, d,,. Poate intre timp ma trezesc...

| MaliciousDeath a răspuns:

O combinatie intre c, d si e.
M-as trezi, as merge la baie unde eventual as observa ca am ceva in plus sau in minus, m-as intoarce in camera, m-as intinde in pat si as incepe
sa meditez.De ce/Pentru cat timp?
In final as accepta asta.Ar fi o provocare si ar fi una interesanta.

| Fridăm a răspuns:

Sincer, cred că ''e'' laughing. Vreau să experimentez viaţa şi de pe celălalt front.
Tu ce ai face?

| greyhound explică (pentru Fridăm):

Prima data c big grin, dupa aceea restul

| Fridăm a răspuns (pentru greyhound):

E într'adevăr cam ciudat să te trezeşti dintr'o dată cu ceva ce nu ai avut, iar acum îţi aparţin (e)thinking

| LordBolton a răspuns:

C. happy dupa care d.

| Seducatorul a răspuns:

F.Mai intai as lua micu' dejun, iar dupa m-as uita la un film pentru ca in final sa realizez in ce situatie sunt(daca m-as transforma in fata m-as cam pipai vreo ora, doua, trei+))

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma culc la loc cu speranta ca o sa am un cosmar mai putin infricosator ca asta.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu de ce-ți faci griji? Dacă ai fi transformat în fată, ar fi un plus de testosteron pentru tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Cateodata ma intreb de ce nu se poate pune pe TPU la un raspuns ca e 'tampit' sau 'idiot'.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil pentru că ai aduna prea multe astfel de voturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_NrqftLip64

E usor daca esti tipul ala. Deci e-ul.

| contαbαndonαt a răspuns:

F., m-as duce frumos sa intreb pe unde o iau spre 9 ca sa mi se puna perfuzii-n cap.
Nu de alta dar faza cu pumnii-n fata mai mult m-ar deregla.

| Piratul10 a răspuns:

Eu le fac in ordinea asta.
C, A si la e daca as fi fata mai înscrie la aceeași școala si mas pune bine cu fetele(drept fata) si leas spune despre mine, gen:l-ai văzut pe ăla?, ce tare e, nu?
Apoi sa vad cum se comporta băieți cu fetele si sa vad cu ce gresesc băieți.

Apoi as scrie o carte despre băieți si fete sau un vis teribil sau greva de genu

laughing

| adelynageo a răspuns:

Sincer e,imi doresc sa experimentez si cea lanta parte a sesxului si intr-ul fel asi opta pe c, deoarece nu asi sti ce s-a intamplat cu mine, ma uit, ma pipai ma gandesc, poate visez...