| DieInBeautifulStars a întrebat:

Există ceva ce ți-ai dorit de foarte mult timp, însă nici în prezent n-ai reușit să faci? Ce anume crezi că te oprește? ^^

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sens ar sa am parte de iluzi materiale

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi-am cam atins visele ăle mari, mai rămâne doar evoluția normală.
Nu cred că are rost să o dăm în vise costisitoare, cum ar fi un Brabus thinking
Până la urmă, ar fi doar o altă mașină, nu mi-ar schimba viața.

| DieInBeautifulStars explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mă bucur foarte tare să știu că ai reușit să-ți transformi fiecare vis din trecut în realitatea de azi. ^^

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, sa mă apuc de o limba straina noua (portugheza).
Ce mă oprește? Facultatea laughing.
Sa vină vacanța și am timp sa mă apuc. laughing

| DieInBeautifulStars explică (pentru Nirvanaaa):

Aceasta chiar mi se pare o dorință extrem de interesantă și sunt sigură că ai reuși să înveți cât mai bine portugheza, numai de vei încerca. Îți doresc de pe acum multă ambiție. ^^

| Nirvanaaa a răspuns (pentru DieInBeautifulStars):

Vai, merci fain happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe. timiditatea și cocalarii, sunt peste tot nu poți trăi liniștit laughing
De fapt sa cant dar am voce de canal laughing nici dacă fac Canto nu cred că ar iesi ceva.

| DieInBeautifulStars explică (pentru anonim_4396):

Cine a spus că doar persoanele care au voce pot cânta? Dacă ție îți place, o poți face oricând simți. Pentru că mai important decât părerea lor, este să te simți tu bine, să faci ce-ți provoacă un gram de fericire. ^^

| anonim_4396 a răspuns (pentru DieInBeautifulStars):

Așa e, dar în liniște, dar nu pot nici asta că mă aude vecina, tot ce fac se aude efectiv laughing am cântat de multe ori dar mi-am dat seama și eu că nu am voce și nu e pentru mine cantatul. Cantatul într-adevăr îmi aducea putina fericire până mi-a confirmat câteva persoane că nu am deloc voce laughing și așa și este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să călătoresc în țările exotice și în America de Sud.
Mă oprește lipsa posibilităților materiale.

| Mela1000 a răspuns:

Sa merg la Vocea Romaniei... Posibilitățile si parintii mă opresc.