| Draghici_Filip_1992 a întrebat:

Exista intermediari pentru cazare litoral de încredere?
Am vorbit cu o femei care imi cauta mie cazare si mi-a găsit cazare si vrea sa trimit bani...Ce spune-ți sa fac?

3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Eu zic sa nu te risti. O parte din frumusetea mersului la mare e sa iti gasesti cazarea atunci, pe loc. Poti intreba oamenii mai varstinici pe care ii intalnesti pe strada cand ajungi daca stiu de cazare, multi dintre ei iti ofera pentru cativa zeci de lei pe noapte o camera din casa lor, sau sunt destui care te asteapta pe marginea drumului cu o pangarda pe care scrie "cazare" gata sa iti predea camera. Nu are rost sa te complici cu intermediari.
Bafta multa happy

| CannbalCorpse a răspuns:

Nu o face!

| j1NNNx a răspuns:

Platesti cand te duci. Mai intai cauti detalii si apoi te duci cu banii in mana!