| anonim_4396 a întrebat:

Exista o lista online cu elevii scolii Pedagogic, Bacau? (adica 1-8).

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Multe scoli au Facebook.

| Divy a răspuns:

După clasa a 8 poți vedea rezultatele de la testarea națională, pe cine vrei să cauți? laughing

| SakuraMiraiEdo a răspuns (pentru Divy):

Stiu asta, dar nu ma intereseaza clasa a8-a, vreau sa stiu cati elevi sunt in colectivul clasei a 7-a.

| Divy a răspuns (pentru SakuraMiraiEdo):

Ca să obții informații interne ai nevoie de cineva acolo sau să contactezi directorul sau vreun profesor care să te ajute în acest sens, pe internet nu cred că se dau astfel de detalii