Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Există printre voi persoane care au luat parte la programul Erasmus?

8 răspunsuri:
| tintareco a răspuns:

De ce te interesează?

| anonim_4396 explică (pentru tintareco):

Vreau să aflu ce pot spune cei care au participat la proiect, despre experienta pe care au trăit-o. Cum li s-a părut.

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Salut! Am fost eu in Italia cu acel program. orele la clasa sunt foarte dezorganizate, este un total haos.profesorii sunt doar prieteni, n-au pic de autoritate in fata elevilor si nici nu pare ca vor sa aibă așa ceva...

| anonim_4396 explică (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Tind să cred că nu e chiar așa, dar mersi pentru răspuns. happy

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da! Asa a fost în Italia, nici eu nu am crezut pana n-am văzut, dar participa și o sa vezi!

| Ara997 a răspuns (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Asa este scoala in faimosul occident. de fapt nu se face scoala, aia se joacasise recreeaza nonstop is cu 1.2 ani de scoala in urma celor din ro.

| anonim_4396 explică (pentru Ara997):

Ai luat parte? De ce spui asta?

| Ara997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, in portugalia si Italia. la liceu a fost ceva mai serios, in sensul ca ne-am dus la ofirma de it am facut un soi de practica.
la gimnaziu am fost la ore cateva zile. era debanda totala.
acum, na, depinde dela caz la caz
pertotatl e o experientza.
eu am comentat strict nivelul scolii de acolo, nu utilitatea proiectului.