| MinnieRawr a întrebat:

Exista program de spart parole la Smallworlds? daca da cum se numeste?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O nouă meserie ilegală la orizont, haker!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Raduhh a răspuns:

Iti dau un muulttee conturi la siteul tau nu-i da la altele da
http://konturi.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alin_hancu2010

| lookysim a răspuns:

Cat de stupida si previzibila mai poate fi comunitatea te adolescenti obsedati de yahoo messenger din Romania! Previzibili si idioti din aproape toate punctele de vedere. NU NU EXISTA, GENIULE, ai spart tu parola cuiva vreodata? Aha, ma gandeam...

| XyulyX a răspuns:

Pentru stinta ta look exista si dca vrei iti dau nume de conspirati care le folosesc... anonymus,. deci exista doar ca nu is date asa aiurea pe net sa le ea oricine