| Liquor a întrebat:

Exista sau au existat sirene?(fara comentarii rautacioase, am gasit niste poze si sunt nelamurita)

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Poze sunt multe.In mare parte trucate.Dar na-i de unde sa stii daca exista sau nu.Doar 3% din mari si oceane au fost explorate.

10 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu există şi nici nu au existat sirene.
Dar există photoshop şi alte programe de trucat pozele.

| a1doru a răspuns:

In fiecare oras exista sirene, pentru alarmarea populatiei in caz de calamitatirolling on the floor
ps.lasand gluma, cum poti crede in asa ceva? sirenele exista numai in mitologie

| Liquor explică (pentru a1doru):

Am gasit niste poze ce par foarte reale, o tipa uscata,,, ramase doar oase, si un videoclip foarte crepy. http://www.youtube.com/watch?v=TUjrUtObI-k

| birdie14 a răspuns:

Bună.Mulţi spun aici că nu există, dar sincer nimeni nu are de unde şti.Sirenele sunt un mit.Iar în legătură au acele imagini, nu sunt trucate; majoritatea pot fi create pe computer, desenate sau pur şi simplu poze cu nişte tipe ce poartă o coadă de sirenă.
Baftă.

| MioaraParalescu a răspuns:

Nuu...nu te agita prea tare happy
sunt doar poze trucate, si bazme din alea big grin
O zi buna!

| olian a răspuns:

Nu exista, si daca ar fi existat erau si acum!

| Liquor explică:

Intr-un fel.aia pare statuie.dar... dati-va cu parerea

| ta5232545 a răspuns:

Nu.

| DaVodd_Dida_1975 a răspuns:

Nu stiu sincer ce sa spun! multi zic NU alti DA dar nimeni nu stie sigur
au fost explorate doar 3%dintre mari si oceane in intregime poate da poate nu!

| Ladaros a răspuns:

Esti ff idioata, esti prosta rau, logic ca nu exista!