| anonim_4396 a întrebat:

Exista spirite paranormale sau fantome?
Eu mai mereu vad spirite si fantome prin casa, nu stiu ce este dar ma simt foarte atrasa de ele, dar intr-un fel ma inspaimanta!

Răspuns Câştigător
| Sayuri_4864 a răspuns:

Buna! Eu consider ca exista spirite paranormalebig grin Am vazut multe spirite si iti inteleg atractia.Toata senzatia de frica se dilata incet atunci cand vezi ceva anormal.Simti o curiozitate foarte mare deoarece vrei sa descoperi ce se intampla.E greu de explicat dar sunt de acord cu tine.

8 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Okey,exista asa ceva,dar nu le poti vedea asa de usor,precum tu crezi,pananormalu nu este o joaca,iti spun eu daca il traiesti cu adevarat,ramai socata,ceea ce tu nu pari a fi, nu incerca sa te joci cu astfel de lucrui, deoarece sunt lucruri reale si periculoase.

| andrei a răspuns:

Iti fac cu mana?

| misu a răspuns:

Esti dusa cu pluta

| adriana_4416 a răspuns:

Sigur ca exista.

Este normal sa te inspaimante la un moment dat.

Apropo daca vrei, da-mi mesaj si discutam mai multe... chiar as vrea.

| GyoLove a răspuns:

Maeri sa stii ca chiar sunt inspaimantata. dar cum vrei sa imi exprim frica prin niste taste?
Tu nu ai de unde sa stii ce simt eu, si chiar sunt lucruri adevarate, asa ca nu am de ce sa ma joc cu asa ceva...

| YoPOFOleTz a răspuns:

Da exista, fiindca ma simt la fel ca tine sunt atrasa de ele, dar ma inspaimanta. si in plus si eu am vazut multe, te inteleg happy

| anyanyanukuflory a răspuns:

Uite, si mie imi era frica, dar am realizat ca nu e nimic adevarat. Daca vezi chestiile alea ( zi te rog mai pe clar exact ce vezi ) inseamna ca ti-a murit cineva in casa sau murise cineva in apartamentul tau. Stai calma e doar iluzia ta! Pupici

| stas21 a răspuns:

Da exista eu chiar am facut un experiment am desenat pe o foaie semnul spiretelor paranormale si am pus-o pe geam iar a doua zi foaia era arsa un pic si in plus asta eu am pus o camera in camera mea si am vazut un lucru straniu precum telecomanda a cazit de pe masa eu sunt fan al acestiu lucru si eu ma ocup cu asta dar nu pot sa inteleg cum ai putut tu sa le vezi ele doar sunt invizibile