| Farcas_Paul_1990 a întrebat:

Exista un grup de paranormalitate sau ceva de genu care se intalnesc si merg la locuri bantuite? vreau sa particip

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am fost în locuri bântuite. Dar dacă mergi special ca să bați la cap fantomele, ele nu stau de vorbă cu tine.

| Farcas_Paul_1990 explică (pentru sadrian46):

Zi mi si mie unu,unu, unu, nu vb din auzit, coordonatele si gata, ce dracu

| sadrian46 a răspuns (pentru Farcas_Paul_1990):

Un grup care activa în anul 1980, de unde vrei să mai am informația, ce dracu.

| gemeni6226 a răspuns:

Pe discovery la emisiuni de dupa miezul noptii exista un asemenea serial ia contact cu echipa respectiva.

| Criss569 a răspuns:

Din ce oraș ești? laughing