| Regedesubmunte a întrebat:

Există vreo rasă superioară de oameni față de celelalte rase omenești pe această planetă?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu exista

| RAY a răspuns:

Da, unele rase sunt mai predispuse sa termine planeta asta ca altele, intr-un final o sa o termine ca asa e specia umana cancerul naturii

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Da. Evreii. Ei se considera " alesii ".

| oglindasultanului a răspuns:

Da, omul sanatos, este superior.

| BlackRose03 a răspuns:

In privinta inteligentei noi suntem.
In privinta loialitatii sunt cainii.
In privinta aspectului sunt...
Cred ca te-ai prins.
Nu putem fi net superiori tuturor creaturilor de pe aceasta planeta in toate privintele.

| T0T a răspuns (pentru BlackRose03):

Cred că o combinație dintre câini și oameni ar fi una extraordinară.

| BlackRose03 a răspuns (pentru T0T):

Stiu laughing

| Harley18 a răspuns:

Toti oamenii sunt egali, indiferent de rasa, nationalitate, limba, sex etc.