| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun cuvant care va descrie perfect?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft

22 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Weirdo

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Troll

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Daca si ceea ce faci tu se mai numeste troll...iti sta mai bine fiind serioasa, ti-o zic asa privind din ansamblu.

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Ce fac eu? big grin

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Tentativele de trolling cu ceapa pe aici/

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Iubesc ceapa, nu ma joc cu ea, lol

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Pusa in shaorma, chiar e geniala, o combinatie care te face sa-ti ploua-n gura.

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

love struck

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Exact asta e si reactia mea atunci cand vad o schaorma, desi nu sunt sanatoase...sunt ale dracului de bune!

| GoldenZenith a răspuns:

Nu. Nu este suficient doar unul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

...nasoala?
>big grin

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ti a luat mult sa te gândești?
Daca stau sa mi aduc bine aminte, in momentul călcatului pe picior sau alte d astea, nu mai eram așa nasoala. rolling eyes

| Endoryus a răspuns:

Nu exista asa ceva pentru nici o persoana de pe planeta.

| Justme1997 a răspuns:

Awkward

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Perfect nu.
"Nemulțumire" sa zicem.

| BadAngel3 a răspuns:

Greu, sunt atatea cuvinte care ma descriu perfect.
Dar daca ar fi sa aleg unul la care m-as gandi din prima atunci cand as auzi intrebarea asta e...Imprevizibila.

| BadAngel3 a răspuns:

Dar pe tine? Ce cuvant te descrie perfect?

| vjr1979 a răspuns:

Da, nehotarat.

| Thyself a răspuns:

Nu există un cuvânt în limba română care să mă descrie perfect. Și nu găsesc acum pe net, cred că era ceva în suedeză ori finlandeză. Aș fi recunoscător cui are habar despre ce vorbesc. Oricum, ar fi vorba de o sumă de chestii care se contrazic dar în același timp sunt ambele perfect adevărate, sau altfel spus o serie de incertitudini care au primit botezul acceptării.

| PinkFlowers a răspuns:

Indiferent cat as cauta un cuvant care sa ma descrie perfect nu-l gasesc.