| DidiChanx3 a întrebat:

Fac schimb de postere am postere cu Eminem Lady Gaga Rihanna Miley Justin Bieber Selena Gomez Zoro Black Eyed Peas Adam Lambert Radu Valcan si multi altii( mi-e lene sa-i enumar pe totihee hee ) in schimb vreau Postere cu TH LaFee Samy Deluxe Lordi Bon Jovi si Cristiano Ronaldo cei interesati sa ia id asta : deliacirtea si in ce priveste funda cine o cere primulhee hee

Răspuns Câştigător
| alicea5863 a răspuns:

Am postere cu la fee, bon jovi, cristiano ronaldo. daca vrei sa cumperi, da add: virtopeanualice@yahoo.com

3 răspunsuri:
| miyavi7 a răspuns:

Am postere tokio hotel si bon jovi. japonia7@yahoo.com

| RaduGeorge_8876 a răspuns:

Am foarte multe postere cu Tokio Hotel si cu Michael Jackson. Mai am cu Britney, Iris parca si mai multe... In schimb vreau cu Eminem sau Ronaldo id: menime.backwards

| KeEnT a răspuns:

Am cateva postere cu TH... vreau si eu postere cu Eminem. big grin
kent8_cs8! te astept.