| GSTAR a întrebat:

Facem secret santa la școală și am nimerit o fața căreia îi place să deseneze, sa cante, să scrie, să citească. Ce as putea sa ii iau in maxim 50 de lei?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| TheWolfOficial1 a răspuns:

Ii poti lua o agenda, o carte daca stii ce carti in plac. Poti gasi chestii interesante si sa nu fie nici scumpe. Pe langa ii poti lua ceva dulciuri si sa te incadrezi in 10 lei. Sa zicem ca ai dat 30 de lei pe carte sau pe agenda, 10 lei pe dulciuri si mai poti adauga ceva de craciun pe acolo. Ori poti lua ca ceva dulce, daca ii place, turta dulce in forma de brad sau ceva de genul asta. Langa poti pune un biletel pe care sa scrii ceva. Sau poti sa ii iei niste creioane dinalea de diferite marimi, gasesti sigur, care nici ele nu ar trebui sa fie mai mult de 30 de lei happy Ma rog, cel putin in Bucuresti :"") Bafta

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ai putea sa îi cumperi ceva care ajuta la realizarea unui desen, precum carioci și crayola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i iei ceva care simbolizeaza craciunul ori o carte pe care sti ca n-o are, poare chiar o carte de desen (desi deja sunt prea multe rasounsuri legate de desen)