| 9999azucena9999 a întrebat:

Faceti sport zilnic? Ce fel de exercitii? Cate minute alocati zilnic activitatilor fizice?

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ooo da... Halbere. As vrea vreo 2 ore da'... lipsa de sponsori.

| Hmmmm a răspuns:

Eu alerg cate o ora in fiecare dimineata si merg la aerobic de 3 ori pe saptamana cate 2 ore.
am facut mai multe, dar timpul nu imi mai permite sa fac mai mult de atat

| nobody_9468 a răspuns:

Fac abdomene seara, uneorihee hee.
Dar nu-mi fac probleme, incepe scoala si stau cam departe, asa ca zilnic voi afce cel putin o ora de mers pe joswinking.

Bafta.

| Helvete a răspuns:

Nu chiar zilnic. Cam de 3 ori pe saptamana. Pe langa asta ma dau cu skate-ul aproape in fiecare zi(in afara de iarna). Cam 30 de minute pentru activitatile fizice si cu skate-ul cam o ora pe zi.

| Roxy a răspuns:

Pai fac dans sportiv de performanta si pe langa asta imi inot, ma dau cu bike-ul sau ca tot vine iarna am duc la skybig grin
Fac zilnic antrenamente in jur de 2 ore dureaza. iar in weekend stau si cate 4-5 ore in sala de dansbig grin

| Cjay a răspuns:

Hei uite id-ul meu: yo_numay_yo_clau iti explic mai multe daca vrei...eu unul fac toata ziua exercitii de tot felul