| AvalohAlyn a întrebat:

Faceți vaccinul sau nu?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Doar daca se dovedeste ca are cip.

| AvalohAlyn explică (pentru LoveSleep):

Daca are cip vezi că telecomanda e la minelaughing

| LoveSleep a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Pune-ma sa fac 2 milioane de dolari atunci.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ramane de vazut

| gemeni6226 a răspuns:

Nu.

| Apokales a răspuns:

Da.

| NotNamed a răspuns:

Din initiativa mea nu ma voi duce pentru ca aici sunt cazuri putine, in zona in care stau, asa ca nu e o necesitate urgenta. Daca vor veni sa ma intepe n.o sa am nimic in potriva. Sunt un realist si stiu ca vaccinul este 100% facut pentru a combate acel virus nenorocit. Era si logic ca dupa 1 an daca a si aparut sa existe si cateva cazuri adverse minore. In Romania s.au vaccinat deja cateva sute de mii de persoane. Numărul total de reacții adverse înregistrate la nivelul centrelor de vaccinare, începând din 27 decembrie 2020, este de 661 comune și minore, dintre care:
– 259 reacții locale cu durere la locul injectării;
– 402 reacții generale (febră, cefalee, mialgii, artralgii, astenie, alergii de tip urticarie);
Deci n.am de ce sa ma tem. Abia astept sa se vaccineze cat mai multi sa vedem cine mai zice ceva conspirativ. Deja vad pe tiktok diferiți oameni care încurajează sa nu facem vaccinul si nici sa nu stam la ganduri pe asa ceva, iar ca o dovada ar fi ca vaccinul s-a facut prea repede si cica deja au murit multe persoane de la vaccin.
Sunt curios de unde afirmatiile astea cand nici macar n.a existat o reactie adversa grava din cei peste 200.000 vaccinati. Oamenii astia conspirationisti care lanseaza astfel de idei total false merita sa moara arsi pe rug ca tot sunt ei cu credinta. De-asta urasc crestinii din tot sufletul meu, aproape la fel de mult ca tiganii. Sunt pur si simplu o specie de oameni inferior dezvoltați pe plan mental si care încearcă sa iasa in evidenta, sa se detașeze de cei pe care ei, culmea, ii considera prosti spunând ca vai domne, nenorocitii astia din guvernul mondial vor sa reduca populatia, ba printrun virus fals, (care culmea acum ar exista, dar e facut in laborator), ba printr-un vaccin fals (bineinteles, ei sunt mari bio-chomisti si știu din ce e alcatuit un vaccin la modul general, dar pai din ce e alcatuit fiecare vaccin in parte), ca ar conține cipuri pentru am fi controlati (ceea ce este total, absolut, imposibil de practicat din cauza specificațiilor tehnice ale unui chip comparativ cu dimensiunea pe care trebuie sa o aiba pentru a putea fi injectat), pana la lansarea si criticarea persoanelor din inalta societate care au facut vaccinul ca de fapt ar fi facut un vaccin fals, pe baza de vitamine...