| drakudark a întrebat:

Facultatea de medicina dentară din București sau Cluj-Napoca? Proful de economie a spus ca mai bine sa merg la Cluj pentru ca e mai aproape și nu sunt oamenii așa de rai, dar eu vreau in București pentru oraș

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Din punct de vedere al costurilor, chiria in special, Clujul e chiar mai scump decat Bucurestiul. Daca tu vrei Bucuresti, Bucuresti sa fie. Nu vreau sa intru in polemica dar oamenii in Bucuresti, per total, nu mi se par mai rai decat prin alte parti. Fata de Cluj e insa un oras mult mai mare si aglomerat.