| Carinu a întrebat:

Fără poante, fără șmecherii.Am vazut aici persoane foarte dubioase care au întrebări de oameni bolnavi insa cel mai înspăimântător este că sunt useri care oferă răspunsuri la modul bipolar. Cei care persista in răutate și frustrare sunt normali însă ceilalți sunt înfricoșătoari. Credeți că sunt oameni periculoși?

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Cum ar putea fi periculoși?
E un site de întrebări și răspunsuri.
Crezi că există pericolul să primești vreun răspuns periculos care să te afecteze psihic? laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. Ori o fac din teribilism ori ca sa impresioneze.
De obicei, cei care arata tupeu si aroganta pe internet sunt total opusul in viata reala, adica timizi si sfiosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un om periculos! laughing Atentie!

| Cehoslovacia a răspuns:

Mintea-ti joaca feste, cred ca ai probleme grave daca stai sa analizezi utilizatorii smechereste laughing