| anonim_4396 a întrebat:

Femeia este esenta vietii, este fericirea barbatilor ea le da viata si-i tot femeia-i baga in pamint, am dreptate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Femeia este începutul şi sfârşitul, misterul şi universul, dragostea şi fericirea, iar bărbatul la jumătatea drumului se poate bucura de tot ce este în jurul său.
Pa, pa.

14 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La varsta asta a mea as zice ca nu te si baga in pamant, decat daca esti slab... big grin

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

O sa-ti raspund cu o intrebare. Ce v-ati face voi barbatii- daca n-am fii noi femeile-cele care intra-devar va fac barbati?

| carminaburana43 a răspuns:

Scurt si la obiect:da!

| AndutzaAndu a răspuns:

Femeia poate sa dea viata, dar sar sa-i bage in pamant numai Dumnezeu poate, numai El are dreptul asta, dar femeia poate sa dea viata cu ajutorul lui Dumnezeu. Femeia este esenta vietii pentru ca ea poate sa dea viata, femeia poate sa fie pe atat de buna, pe atat de rea, deci in concluzie, de la atata morala cata ii poate face femeia barbaului, il poate baga cu usurinta in pamant laughing.

| fabiola a răspuns:

Cine nu pune si ratiune in dragoste isi asuma consecintele!

| JoJo a răspuns:

Barbatii sunt ca jocul de carti... Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de eilaughing [mai bine se potriveste asta!]

| Adolescentul a răspuns:

Si-i tot femeia-i baga in pamint, am dreptate? asta NU este adevarathappy

| hominid dreak a răspuns:

Asa este, femeia e o comoara, daca vrei s-o pastrezi ingroap-o cat mai adanc, altfel te ingroapa ea pe tine.

| adriana12 a răspuns:

DA! big grin Femeia e otrava ce omoara legi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cit de tare e respectivul. E treaba de supravietuire. Ori se "duce" ea ori el.Care-i mai slab.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe barbatii prosti nebunule.pe barbatii prosti, care pun botul la vrajelile lor. dar hai sa-ti spun o chestie, eu care iubesc si respect femeile, si care nu sunt misogin. FEMEIA poti sa o bati si degeaba.ca stie ea de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu o stiam asa:e drept ca barbatii se casatoresc mai tarziu dar tot ei vor muri primii!
sau asa:da, jumatatea barbatului este femeia dar asta pentru ca a mai ramas doar jumatate din bietul de el!
sau bancul asta:Moartea suna la usa, barbatul ii deschide.Am venit sa-ti iau viata-spune Moartea.La care barbatul, intorcandu-se catre femeia lui-Viata mea! hei, Viata mea.ai auzit? pe tine te cauta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă o ștergi, nu mai vorbesc cu tine.
Îmi iau jucăriile și am plecat în lumea mare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sterge intrebarea, Nicu-Nebunu, ea e un pretext (ne)bun.