| Alexandra18000000 a întrebat:

Fetele cu par drept sau ondulat?

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Par drept normal. Parul ondulat sau scurt întotdeauna o sa urateasca o fată

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ondulat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Drept

| Drimmero a răspuns:

Conteaza foarte mult si alte elemente ale fizionomiei unei persoane printre care frumusetea fetei, unora le sta cel mai bine cu parul drept, altora cu parul ondulat/cret. Acum fie vorba intre noi, parul cret are ceva special, e mai rar intalnit, asta il face special fata de cel drept care e comun si foarte des intalnit, o gagica cu parul cret care arata bine de fel va arata mai bine cu parul cret, buclele o fac mult mai sexy.

| SilentRain a răspuns:

Hexagon

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Bengoasa freza.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

De la droguri :"]

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Esti bengos esti barosan, peste tot nu ai rival.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Sefa bea, sefa plateste, sefa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Tu esti personajul controversat care spune ba ca e femeie, ba ca e barbat. Daca vrei sa fim pretini eu te accept si neutru.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietenii? te previn sunt mai plictisitor /plictisitoare de cat par
Eu nu-mi fac prietenii cii cunoștințe de care să mă folosesc mai târziu.
Pentru mine nu exista termenul de prietenii, sunt genul de om sălbatic care îți răspunde la mesaje o dat pe an și îți scrie de două ori pe an

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Si ce daca eu te accept asa cum esti.

| Hammurabi a răspuns:

Diagonală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păr drept sau ondulat pe craci?