| anonim_4396 a întrebat:

Fetele cum va simtiti cand faceti misto de o fata singura, fiindu-i necaz cu baiatul vostru?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu n-am înțeles ce întrebi...

| ValentinGabi a răspuns:

Nu s fată dar îți zic că se simt bine.

| anonim_4396 explică (pentru ValentinGabi):

Stiu, e logic si intrebarea e pusa la nervi. Ca ba zic ceva si gata face un cont sa-mi dea niste troll, apoi aduce contul lu sotul sa ma bata in cap. Si mai tarziu vreau sa fac un lucru, si hey uite-i cum se distreaza vorbind problema mea. Imi dau seama ca nu trece prin anxietatea si depresia de care vorbeste nici una dintre fetele astea.
Si daca stii ca nu are, poti sa respecti omu nu sa-i devastezi, vandalizezi, ca meriti tu prieten si "proasta" nu. Poti sa-ti vezi de prroprietatea ta privata nu sa o faci pe capu aleia. Ca nu consider ca am facut nimic altceva decat sa citesc ceva si sa scriu ceva. Nu ma consider in casnicia nimanui pentru faptul ca nici macar nu ma uit. Dar m-am uitat si mi-a fost greata, am ocolit. Dar fa, il pui pe sotul sa ma bata, si apoi incepi sa ma imiti.
Si iti pun intrebarea aia si eu "Care e problema ta?" Oare care e?
Vai ma urmaresti vezi chestia asta esti cu ochii pe profilul meu cumva?
Nu consider ca iti chemam sotul prin intrebarile care le-am pus aici.
Edit: am sters partea aia inainte sa postez raspunsu. Macar sa fiu eu paranoica si sa nu fie problema niciuneia dintre voi.