| Bambicuochiiverzi a întrebat:

Fetele de ce vi se pare necesar sa te epilezi pe maini, da pe picioare inteleg e normal si in alte locuri. Baietii va deranjeza daca o fata nu-i epilata pe maini?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si prietena mea se epileaza pe maini si se da cu crema e super la atingere. Daca parul nu e asa de tare iesit in evidenta nu ma deranjeaza dar prefer fara

| fetelerebele a răspuns:

Depinde.daca aiparul naspa pe maini da epileazate daca nu se prea observa nu! alegerea e ata dar eu una ma epilez ai pieleaa foarte fina si eu super fa cum vrei dar eu as zice ca meritawinking