| Drimmero a întrebat:

Fetelor, ce apreciati voi de la un baiat/barbat? Dar maxima sinceritate, spuneti ce va vine, nu va judec raspunsurile, as aprecia si mai mult daca e sinceritate maxima. Ce va place in mod special, cum sa se comporte. Baieti, dar voi ce apreciati la ele? Tot asa, ce va vine aia ziceti.

43 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu pot să-ți zic ce îmi place în mod special, dar îți pot zice ce nu-mi place.

Nu-mi plac tipele care ies în oraș.
Nu-mi plac tipele extrovertite.
Nu-mi plac femeile care nu au luat mai mult de 9 la bac.
Nu-mi plac cele care nu știu sa scrie corect.
Nu-mi plac tipele care nu înțeleg o gluma.
Nu-mi plac tipele cu activitate pe Facebook.
Nu-mi plac tipele care asculta Smiley.
Nu-mi plac tipele religioase.
Nu-mi plac virginele.
Nu-mi plac femeile care mănâncă sănătos.
Nu-mi plac femeile care nu au o cariera cât de cât decentă.
Nu-mi plac tipele care nu au curaj sa spună ce gândesc sau simt.
Nu-mi plac cele care poarta blugi cu talie scurta.
Nu-mi plac femeile cu picioare groase.

Mai știu dar nu-mi vine acum.

| Drimmero explică (pentru LoveSleep):

Din ce mi-ai insirat acolo incep sa cred ca nu-ti plac femeile...

| MustarIute a răspuns (pentru LoveSleep):

Peste 9 în bac au toate proastele rolling on the floor bacul e un examen jegos pe care îl ia oricine cu putina toceala sau cu mult noroc
Trebuie sa fii un trist sa tii cont de nota de la bac la 26 de ani ai tairolling on the floor
Ești trist oricum la ce închis în tine cont ești dar asta cu bacul e chiar extra rolling on the floor=}}

| SilentRain a răspuns:

N-am un tipar,sablon
Apreciez la oamenii in general,nu doar la baieti
Onestitatea,bunul simt, harnicia, corectitudinea, modestia, calmul
Nu nu ma artag tarani cu figuri de 2 lei, ipocriti

Ca si aspect, brunet cu ochii albastri, peste 1.70m
, nici batoza dar nici plin de muschii sa fie normal
Cel mai mult ma interseaza sa nu fie egoist, manipulator, lenes, bolanv mintal
Apreciez in mod special gandirea analitica

| OldSoul a răspuns:

Mie personal imi plac fetele care au o energie buna, si care sunt cu picioarele pe pamant.
Dai uneori de unele atat de aeriene, de visatoare ca orice ai spune, orice ai face, nu ar fi de ajuns pentru ele.

Insa sunt si altele, care mai mereu te fac sa te simti bine in preajma lor, nu trebuie sa le impresionezi, ci pur si simplu trebuie sa vorbesti cu ele din inima, si iti vor raspunde la fel, altfel spus iti dau o energie buna, te fac sa te simti apreciat si dorit, iar asta cred ca e cel mai important.

| Dismally a răspuns:

Apreciez inteligenta, simtul umorului si o personalitate puternica. Ma atrag fetele/femeile care sunt putin diferite happy

| Emma30555 a răspuns:

Apreciez la un bărbat inteligenta emoțională, dar și cultura, apreciez în general oamenii inteligenți, sunt interesanți au ceva interesant de spus și știu și sa se poarte în lume

| Drimmero explică (pentru Emma30555):

Iar fizic ai vreo alegere mai pe inima ta?

| Emma30555 a răspuns (pentru Drimmero):

Fizic nu am mari pretenții, sa aibă un aspect plăcut în mare, aici cred ca ma încadrez ca majoritatea fetelor/femeilor, sa fie înalt, drăguț, mi s-a întâmplat sa ma gândesc la un tipar apoi în realitate sa-mi placa de un tip care nu era în tipar, de exemplu mi-a plăcut de un roker cu plete și barba destul de mare, nu as fi crezut înainte ca o sa fiu cu un astfel de tip, de aceea zic ca nu e atât de relevant ce credem noi ca ne place

| CostinAlamariu a răspuns:

Apreciez la o fată delicatetea, blandetea, feminitatea, o personalitate compatibila cu a mea si frumusetea fizica.

| capitanul18 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Și să fie la fel de îndoctrinată și prostită de religia creștin-ortodoxă ca tine

| CostinAlamariu a răspuns (pentru capitanul18):

Vad ca am fani. I live rent free in your mind don't I?

| capitanul18 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Sunt doar un client de-al mamei tale. Așa am ajuns să te cunosc, din vorbele mamei tale în timp ce o țineam peste mine. Uită-te ce mesaje își trimite maică-ta cu "Roxana Unghii". Cam prea amoroase si cu nuduri pentru o conversație între doua fete.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru capitanul18):

Vad ca esti tensionat. Relaxeaza-te, bea un ceai cald, viata e frumoasa. Nu merita sa-ti pierzi nervii cu necunoscuti pe internet happy

| Nirvanaaa a răspuns:

Bunul simț. Nu neaparat raportat la mine dar raportat și la ceilalți din jur. Asta observ prima data, cum se comporta cu oamenii in general și ce reacții are.

| Apokales a răspuns:

Normal ca judeci raspunsurile.
Apreciez cand vorbesc si nu sunt arogante.

| Drimmero explică (pentru Apokales):

Ma refeream ca nu stramb din nas si nu ma incrunt, sa fie libere.
Cand vorbesc si nu sunt arogante, adica sa-ti raspunda la mesaje fara sa te lase in seen? Nu prea ai pretentii )))

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Nu la asta ma refeream. Sa nu inceapa cu figuri ca si cum imi fac o favoare cu prezenta si sa ma simt recunoscator ca-mi vorbesc. Ala-i punctul in care atitudinea mea se schimba drastic, orice ar fi fost inainte sau ce va urma. Egocentrismul ala prost pe care-l mai intalnesti doar la copii, dar acolo-i de inteles.

| Drimmero explică (pentru Apokales):

Tu abia acum ai aflat ca dialogul dintre tine si ea e doar o favoare? Nu-i pierde timpul si treci la actiune, stii ce ai de facut!

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Stai o secunda. Deci nu-i o prostie sa nu fii capabil sa gandesti in ansamblu? Si cui sa nu-i pierd timpul?

| Drimmero explică (pentru Apokales):

Femeii sa nu-i pierzi timpul, tu, vierme pamantean ce esti, incadrat in rasa barbateasca

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Pai, ba! Tu erai ala care spunea acum cateva zile ca nu ar trebui sa le invatam materialiste. Iar acum tu imi spui ca este ok sa fie egocentrice? Pai, nu se aplica aceeasi regula, adica aceea de a nu le lasa sa fie egocentrice? Sa nu dam doi bani pe impresiile lor? Pot intelege ca-i in natura lor sa faca asta, dar nu sa tolerez cand o face.

| Drimmero explică (pentru Apokales):

Ce repede le musti si tu, dar mai ales fratele tau Onur ))).

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu ce se intampla aici. Tu n-ai luat martisor si ti-e frica. laughing Asa ca ti-ai zis sa te dai bine pe langa ele cu intrebarea asta. Ai vreo vecina, prietena pe aici si vrei sa te scoti. D-asta le iei acum apararea.

| UnDiavol a răspuns (pentru Drimmero):

Ce mușc eu iar ți-am zis dacă ai ceva să-mi zici zi-mi in fata mereu fugi de întrebare asta

| UnDiavol a răspuns (pentru UnDiavol):

Evaluezi cu amuzanta dar nu răspunzi

| UnDiavol a răspuns (pentru UnDiavol):

Cu mine nu ai ce sa mai discuții am crezut in tine din nou degeaba

| Drimmero explică (pentru Apokales):

Incercam subtil doar sa aflu ce parere au despre cei care nu dau martisoare, mi-a fost teama sa nu ne faca niste ghiolbani, niste insensibili si nsite magari. Daca aveam vreo vecina, prietena pe aici clar contul asta nu mai exista, era prea ciudat )))

| Drimmero explică (pentru Apokales):

Suparacios rau e Onur asta, m-a si sunat, a vazut ca n-am raspuns (n-am vazut apelul de pe discord si mi-a dat block aici si acolo), ia-l sub aripa ta si invata-l si tu una alta

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Eu de maine nu mai intru. Am pus o ultima intrebare si gata. Peste 3-6 luni poate.

| Drimmero explică (pentru Apokales):

Nici ca puteai sa retragi decat in stilul caracteristic, esti canalie de om. Pauza de aici chiar e benefica.

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Am un stil in a ma retrage? Am venit aici doar ca sa omor timpul.

| DarthNiger a răspuns:

In primul si in primul rand sinceritate, nu exista relatie fara sinceritate, fiindca daca exista asta, respectul, increderea si altele vin si ele la randul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând, să Îl iubească pe Dumnezeu cu adevarat, ceea ce se reflectă în modul lui de a gândi, a vorbi și a acționa.
Dacă ar fi să dau un răspuns mai random...sinceritatea, faptul că nu este arogant, istețimea, simțul umorului, empatia față de cei din jur, etc.
Dacă arată și bine nu mă supăr. happy
Și să îi placă muzica, poezia, drumețiile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele apreciaza daca e bmw din ala macar din 2010 sau caruta de aia care scoate fum
Se uita ele la unghii la ochi nas haine telefon naiba stie
Cu adevarat se indragostesc atunci cand baiatul produce bani si asculta de ea
Atat le trebuie
Ce apreciem noi e simplu
Sani fund si sa fie cuminte
Si vorba primului raspuns sa ne bage in seama nu sa faca pe vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apreciez timiditatea /feminitatea bunătatea și empatia.
Dar mă îndrăgostesc de narcisism și indiferenta, daca e foarte rea și egoista, cam aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Ce apricezi cel mai mult la un om pana la urma, pentru ca si femeile sunt tot oameni ca si noi. Este sinceritatea pentru mine, asta in primul rand

Si alte lucruri demne de apreciat, cum ar fi ca este independenta financiar, emotional, etc

Ca este inteligenta, ca are o minte deschisa si asa mai departe

Insa cred ca tu te referi la asteptari sau la ce ai vrea sa regasesti la un partener de viata si asta e ceva diferit

Succes!

| EcceHomo a răspuns:

Sa aibă o mașină bună, BMW dacă se poate. În rest, milă de la Domnul. happy

| Drimmero explică (pentru EcceHomo):

Nu ai evoluat deloc, tot la bmw ai ramas cand altii au Porche, Ferrari, Lambo, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| MustarIute a răspuns:

Tot ce nu ești tu rolling on the floor