| chiftelutacrocanta a întrebat:

Fetelor,ce baieti va plac mai mult, cei buni sau cei rai? As vrea sa fiti sincere si sa spuneti:
Ce apreciati la un baiat rau?
Ce dezapreciati la un baiat rau?
Ce apreciati la un baiat bun?
Ce dezapreciati la un baiat bun?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare interesanta intrebarea asa ca voi raspunde cat mai detaliat si sper ca multi baieti sa tina cont pentru ca voi zice niste lucruri general valabile.
In primul rand, nicio fata nu vrea un baiat rau sau un baiat bun, vrea un amestec. Asa cum voi vreti feminitate, asa noi vrem masculinitate. Vrem sa simtim ca avem un mascul puternic si protector langa noi, care ar fi gata sa intoarca toata lumea sa ne protejeze, care ar parea ca ne-ar alege doar pe noi in orice situatie (e bine totusi sa nu pareti nici prea disperati pentru ca sunt sanse sa ne plictisim). Avem nevoie de atentie, afectiune, complimente, apreciere si respect. Pe mine cel putin ma da pe spate comportamentul specific unui gentalman, tinutul usii, trasul scaunului, oferirea unei jachete etc.
Acum mai tine totul s de cum ti-e scris. Pur si simplu cu unele persoane te potrivesti, si simti asta, si cu unele nu. E vorba de niste energii care iti cam arata cine este potrivit sau nu pentru tine. Asa ca, de multe ori, nu e vina voastra ca nu sunteti placuti, pur si simplu nu sunteti pe aceeasi lungime de unda cu fata respectiva.

| RAY a răspuns:

De cate ori sa repet ca atractia fizica e involuntara si fetele nu stiu ce le place cum eu nu stiu ce mancare imi place daca n-am mancat-o vreodata

| J0B0MAT a răspuns:

Bunătatea

Răutatea

Bunătatea

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Pai nu pot spune ca ii ador numai pe cei buni sau pe cei bad boys, faza e ca oricine imi intra la inima e bine primit. La intrebarile alea nu stiu ce sa iti raspund.

| August99 a răspuns:

Imi plac baietii buni. Cei rai se dau prea smecheri si nu imi place smecheria. Nu prea am ce aprecia la un baiat rau dar la un baiat bun apreciez cam tot, mai ales sufletul happy

| August99 a răspuns (pentru August99):

La un baiat rau dezapreciez cand se leaga si face misto de baiatul bun care isi vede de treaba si stie sa se comporte.