| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,ce parere aveti : barbatul ajuta suficient femeia (sotia) in gospodarie/familie? din ce vedeti in jurul vostru?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oricat ai face este de ajuns sa nu faci o data si devine nemultumita.Ti-o spun ca barbat.Insurat.

| Biiskrem a răspuns:

Sunt familii care se respectă, în sensul că membrii se ajută reciproc și trăiesc în armonie bla bla.
Sunt familii care pot fi numite familii doar datorită faptului că există niște acte și niște legături de sânge între membrii, că-n rest  nu există vreun fel de relație între ei.
Sunt oameni și oameni, unii se sprijină și alții se-njunghie toată viața.
Asta-i ce văd în jur, nu pot stabili o majorite pentru că dacă belesc puțin ochii dau de alte specimene. Varietatea e un ciocănel cu care-ți nenorocești degețelele.