| somndevoie a întrebat:

Fetelor ce va atrage la un baiat? Din toate punctele de vedere big grin

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Niciodata nu am avut o tabela despre cum si ce mi-ar place la un baiat.
Mi-a placut sau nu. big grin

Cred ca... ochii, atitudinea, sa aiba aiba "creier"hee hee si sa fie foarte amuzant.
Pot spune ca imi plac mai mult genu' de baietii inabordabilii...aia aroganti (dar cu masura pentru ca erau unii aveau niste figuri in cap ca iti venea sa ii iei la pumni rolling on the floor ) asa...greu de cucerit big grin.

| FucktheSystem a răspuns:

Penisul. Comportament, ochi, păr și alte chestii au și tipele.

| FucktheSystem a răspuns:

Dacă travestiții și hermafrodiții se pot considera tipe, atunci da. thinking

| enmaai a răspuns:

Pai... de exemplubig grin sa aratae bine. Sa nu se comporte ca un taran si faze, ci un comportament adecvat cand este in jurul prietenei cu ea sa se comporte frumos. sa se ofere sa ii plateasca un suc ceva ce isi cumparadaca iti place de ea... sa nu asculti toate prostiile spuse ( daca sunteti intr-o relatie). daca afli ceva o intrebi este adevarat ca :etc. sa o conduci acasa. sa ai simtul umorului sa nu le schimbi pe fete ca pe sosete scuze de rimalaughing. Sa fi deschis cand vorbesti cu ea. nu stiu mie asa mi-ar placea sa se comporte un baiat

| mat31new a răspuns (pentru enmaai):

Nu schimbi ca sosetele, doar asa, una la luna.

| Fatalbiscuit a răspuns (pentru enmaai):

This is FRIENDZONE!

Am facut asta, la cateva fete. Rezultatul? Friendzone.
Toate vreti dinastia dar cand intalniti unu il bagati la friendzone dar totusi va doriti baieti dinacestia...

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Sa fie intelegator, sincer, sa nu aiba curaju sa insele iubita, sa te iubeasca, sa nu te foloseasca pe post de papusa, sa te resfete putin, sa iti fie alaturi la bine si la greu, sa nu te injure, sa te respecte, si sa aiba un suflet deschis si bun

| rousz a răspuns:

Buna! In primul rand sa stie cum sa se comporte cu o fata, sa fie grijuliu si sa ma rasfete mult, sa fie in 2 feluri copilaros cand trebuie dar si matur! Infatisarea normal nu trebuie sa fie musculos si chestii din astea ci doar sa aiba acea sclipire in ochiwinking tu?

| eu4you a răspuns:

Nu ma intereseaza neaparat cum arata (dar sa nu fie nici Frankenstein)... mie imi plac baietii cu care pot discuta orice, baieti care sa nu fie falsi.Baieti in preajma carora sa fii tu insuti.Baieti care sa fie sensibili, dar sa nu fie nici fete in acelasi timp. Cei care te vor in preajma lor pentru ca se simt bine cu tine, nu pentru ca vor ceva la schimb.Ca si preferinta mai "ciudata" mie imi plac baietii care canta la chitara.Nu stiu de ce!:-))

| cristynaGoldenRose a răspuns:

Desigur ochii, comportamentul, zimbetul ..citeodata si felul cum arata (hainele, parul etc.) Dar desigur trebuie sa fie EDUCAT si POLITICOS. apoi vin restul amuzant, simpatic, interesant etc.

| KloKul a răspuns:

Marimea ''morkovului'',, sinceritatea,,,, su sa le dai limbi