| Marius999999 a întrebat:

Fetelor, dați-mi niște detalii despre ^cum ar trebui să arate/să se comporte/ să se îmbrace etc. un băiat astfel încât să atragă privirile/atenția și interesul femeilor. În opinia voastră, cam ce vă place vouă să admirați/priviți la un bărbat pe lângă aspectul fizic? Este adevărat faptul că, uneori, stilul vestimentar al unui bărbat vă atrage atenția? Voi, în general, asociați ținuta ce o poartă un băiat cu personalitatea acestuia?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu iti spun ca depinde de fiecare fata in parte,sunt fete care pun accent pe simtul umorului,le place sa le faci sa rada,sunt fete care le place simplitatea,sunt fete care admira barbati inteligenti, sunt fete care admira un barbat cu bmw, sunt fete care admira un baiat cu haine scumpe, parfumat, sunt tot felul de personalitati, prima impresie conteaza =fizicul ca degeaba esti imbracat frumos dar ai o fața de filme horror

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Asta cam așa este. Trebuie sa existe o balanta în toate la un om de sex opus atunci când vine vorba de o relație. Nu spun să arate ca păpușă Barbie, dar să fie acolo măcar decent :-)).

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Conteaza mult fața, eu asta am observat

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Contează fața, de ce nu. Până la urmă suntem oameni și ne dorim binele.