| FataAmintirilor a întrebat:

Fetelor la cat timp va schimbati frizura?

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

De obicei, destul de rar. Vara trecuta am fost tunsa bob, inainte fiind filat( a fost detul de mare transformarea, dar mi-a placut la nebunie). De atunci nu m-am mai tuns si arata ceva de genul:
http://tunsorisifrizuri.blogspot.ro/2011/02/bob-lung.html, si cred ca o sa-l mai las sa creasca destul asa, caci imi place si ma prinde mai bine decat tunsoarea in trepte.

Multa bafta!

| FataAmintirilor explică (pentru Ea12345):

As vrea sa mat tund...sa imi schimb frizura.dar nu stiu cum?

| Laura0 a răspuns:

Cand vreau..de obicei imi tai un pic din varfuri, dar sa mi-o schimbthinking hmm cand ma plictisesc de aceeasi freza

| Laura0 a răspuns:

Am carare pe o parte cu breton lung pana la maxilar...iar lungimea parului e pana la.thinking hmm.inchizatoarea sutenului, e simpla, daca iti sta bine cu breton fa-ti breton pe o parte sau pe frunte, sau care porneste dintr-o parte si se termina in alta