| claudia8888 a întrebat:

Fetelor mamele voastre poarta chiloti tanga?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu.

| irina20 a răspuns:

Din cand in cand.

| Furculingură a răspuns:

Ţi-ai văzut mama în chiloţi tanga şi vrei să ştii dacă este normal?

| Kasia a răspuns:

laughing.nu poarta din aia de baba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soramea? Da.

| bogboy101 a răspuns:

Da poarta am vazut intamplator si imi place si mie si ei

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Nu, mama ta poarta? Adica daca o mama arata bine, de ce sa nu poarte nu? Cunosc o prietena si mama ei poartawinking
Pa, pa happy!

| Wongraven a răspuns:

Da cine's eu ca sa verific?

| Wongraven a răspuns (pentru Wongraven):

Sunt baiat. de obicei mama nu prea imi spune chestii de genul asta, logic, nu?

| BrokenArrow a răspuns (pentru Wongraven):

Stai calm, ca nici daca ai fi fata nu ti-ar spune chestii de genul confused
Adica cel putin mie nu-mi spune. Iar eu nu vreau sa aflu. Nu stiu cum e la altii laughing

| euu0 a răspuns:

Mai poarta laughing dar nu mereuhee hee