| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,vi s-a intamplat sa faca baietii glume nesarate despre voi,unele fiind aduse si cu jigniri la adresa voastra? Sa fiti batjocorite si cand sa ziceti si voi ceva incepe valul de jigniri? Baietilor, cand va bateti joc de o fata si n-o lasati nici macar sa va spuna ce are de spus, va simtiti masculi?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

La prima intrebare : nu sunt fata.
La a doua intrebare : tot la fel ca prima (raspunsul).
La a treia intrebare : eu nu fac asa ceva. Asta o fac decat darwinistii care merg pe violenta (verbala sau fizica), care nu au niciun dumnezeu, adica cei care cred ca fara forta verbala cat si fizica nu iti poti impune autoritatea. Tot cei care sunt violenti (fie verbal sau fizic) merg pe faptul ca viata este ca o jungla si cel mai puternic rezista. Acesti oameni care fac asa ceva nu au DUMNEZEU si sunt niste persoane imorale. Nu o sa vezi tu vreodata ca un crestin se va comporta asa josnic cu o persoana (ei bine, decat crestinii cu numele).

| Vikaa a răspuns (pentru Celcestietot):

Oo,cati barbati crestini cunosc si si-au batut nevestele si copii.Cica ei is credinciosi, da-s mai rai ca ateii.

| Celcestietot a răspuns (pentru Vikaa):

Repet :,, Nu o sa vezi tu vreodata ca un crestin se va comporta asa josnic cu o persoana (ei bine, decat crestinii cu numele).''

Ce scrie intre paranteze?

| Vikaa a răspuns (pentru Celcestietot):

Sunt putin obosita, scuze =)

| Celcestietot a răspuns (pentru Vikaa):

Nicio problema happy!

11 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

привет laughing
Asta mi s-a întâmplat când eram prin Cluj. Mai „respectuoși" îs ăștea de la sat.winking

| Vikaa a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Здравствуй rolling on the floor)
Mda, ce sa le ceri

Răspuns utilizator avertizat
| Raizing a răspuns:

N-are treaba masculinatatea -ca- voi sunteti mai slabe -in- miscare\gândire -etc!

| BlackRose03 a răspuns (pentru Raizing):

Ești doar tu prost

| Raizing a răspuns (pentru BlackRose03):

Hai -Bonjour-

||| Vai-o -domnisoara draga-,,, Pe Bune,,, meriti- 1 "Nobel"(pentru "descoperirea") -ca's "fra3R" rolling on the floor rolling on the floor |||

Revenind la lucrusoare mai serioase -cu cat v@ recunoasteti Slabiciunile -cu atat -deveniti- mai PuterniCewinking

DACA NU v@ recunoasteti Slabiciunile -evident = foarteeeeee SLaBeeeee -veti- deveni!

ps -mersi- de Reactie -ai fost FOARTE -plauzibila- love struck love struck

| BlackRose03 a răspuns (pentru Raizing):

Ăm...okay?