| Liviu321 a întrebat:

Fifa 07 requires hardware graphics acceleration asa imi apare cand incerc sa intru in fifa 07. careeste solutiapt a scapa de aceasta problema?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza directX 9c sau du-te la meniul start, run si scrie '' dxdiag ''si vezi daca ai activat direct3d accelerator sau directdraw sau agp texture!

| ViRuSzZ a răspuns (pentru neluL):

Si mie imi apare la fel. Am facut ce a scris neluL dar tot nu merge. Tie ti-a mers dupa ce ai facut asa liviu?

| ViRuSzZ a răspuns (pentru neluL):

Si mie imi apare la fel. Am facut ce a scris neluL dar tot nu merge. Tie ti-a mers dupa ce ai facut asa liviu?

| gabrielcosmin89 a răspuns (pentru neluL):

Buna nelu, nu nu le am activate ce trebuie sa fac
Spune-mi pls dau funda

| neluL a răspuns (pentru gabrielcosmin89):

Fa un print screen din dxdiag de la ->Display si posteaza-l aici.
Spune si sistemul de operare.

| raul0988 a răspuns (pentru neluL):

Dar nu ma lasa sa dau pe disable acolo unde ai zis tu

| raul0988 a răspuns (pentru neluL):

Dar nu ma lasa sa le activez imi scrie : Not Available si Disable ce sa fac ca sa ma lase sa dau enable sa le activez?