| Den1sa a întrebat:

Cine vrea sa inceapa impreuna cu mine un workout journey?

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

| Den1sa explică (pentru RAY):

Tu du-te naibii si cautati iubite online nu pierde vremea aici

| RAY a răspuns (pentru Den1sa):

Nu caut omule iubite imaginare, si eu fac sport

| Den1sa explică (pentru RAY):

Ce faci? sunt curioasa

| RAY a răspuns (pentru Den1sa):

Cardio, culturism

| Den1sa explică (pentru RAY):

Vai si cum te vad e tine facand culturismlaughing, bravo tie

| LoveSleep a răspuns:

In sfarsit recunosti ca esti grasa. Am stiut din prima clipa.

| Den1sa explică (pentru LoveSleep):

Nu sunt deloc, daca faci antrenamente fizice nu inseamna neaparat ca esti grasa

| wildthing a răspuns:

Care presupune...ce?

| Den1sa explică (pentru wildthing):

Antrenamente zilnice, mod de viata sanatos, tot ceea ce tine de sport

| wildthing a răspuns (pentru Den1sa):

Dar de ce ai nevoie sa o faci in tandem cu cineva fata de care esti probabil prea departe ca sa va puteti intalni fizic? Eu oricum ma antrenez zilnic si sunt in forma fizica perfecta, dar nu am avut nevoie niciodata nevoie sa lucrez impreuna cu cineva...sau tu esti antrenor personal si iti cautai de fapt clienti?winking

| Den1sa explică (pentru wildthing):

Nu sunt, imi terminasem entrenamentul de seara si eram plictisita, astfel a luat nastere intrebarea asta idioata

| wildthing a răspuns (pentru Den1sa):

Atunci imi pare rau ca nu am reusit sa fiu mai amuzant ca sa te scap de plictiseala. happy

| Den1sa explică (pentru wildthing):

Asta e

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Niciodată -_-

| Den1sa explică (pentru GraniniCuPiersica):

Nu te violez, sau bat la un colt de strada sa si

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Den1sa):

Niciodată.

| Den1sa explică (pentru GraniniCuPiersica):

Ok

| Cheo0S a răspuns:

Un ce wtf.
Iti dau un sfat constructiv lasa ca acolo nu e parada modei sa ti faci poze la cu.ru ce nu-l ai.
Numai incurci lumea ce vine sa lucreze acolo.

| Den1sa explică (pentru Cheo0S):

Wtf ce? eu nu am zis ca ne vedem la o sala unde sa imi fac poze cu partea ma dorsala(superba de altfel) punete tu frumos si te uita la un serial https://www.youtube.com/watch?v=ue2RQNG4YnU asta numai bun pentru tine si lasa parerile tale constructive ca nimeni nu tea intrebat;)

| Cheo0S a răspuns (pentru Den1sa):

Superba? Mmm.
Pai pentru mine asta inseamna un adevarat work-out sa ne numim fetite una pe cealalta. Pup.
Dragut serial.
https://youtu.be/QqbhCM0nzpU

| Den1sa explică (pentru Cheo0S):

Cine a spus ca nu fac asa ceva crezi ca eu ma joclaughing

| Cheo0S a răspuns (pentru Den1sa):

Pai daaa asta e ideea, treci la papusile tale barbie. Te enervezi exact ca o fetitaaa.

| Den1sa explică (pentru Cheo0S):

Nu ma enervez de loclaughing

| InYourPants a răspuns:

Wildthing e perfect ca un gard

| Genevaaa a răspuns:

Eu happy chiar azi am inceput(din nou) sa fac exercitii