| Malvina24 a întrebat:

Foarte curand o sa fie ziua doamnei mele diriginte si o sa fim in vacanta(deci nu ii voi putea oferi o floare) si vreau sa-i trimit un sms ce as putea sa-i scriu in el? Aveti vreo idee? multumesc!

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Pai poti sa-i dai flori si dupa vacanta cu mentiunea ca sunt pentru ziua dansei cu intarziere pentru ca a fost vacanta sau poti sa i le dai inainte de vacanta. poti sa-i trimiti si mesaj daca vrei si scrii cu ocazia zilei de nastere a stimatei doamne diriginte, va doresc un sicer La Multi Ani! sanatate, fericire, bogatie si tot ce va doriti sa se implineasca. cu drag eleva...

4 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

La multi ani, multa fericire, sanatate, implinirea tuturor dorintelor, va doresc cu prilejul zilei Dvs. de nastere (ori onomastice, dupa caz) si as vrea sa mai invatati, multe generatii de elevi.
Va pretuiesc foarte mult si sunt bucuroasa ca sunteti si diriginta noastra, de la care putem invata multe lucruri bune.

| Madutza_9991 a răspuns:

Ii urez un sincer La Multi Ani bunei mele diriginte ( chiar daca nu meritalaughing )!

| daηă a răspuns:

: de abia astept sa fii pensionara sa ma scap de tinerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea

La multi ani Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea Inchide
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie, prosperitate, viata lunga si succesuri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI!

Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie, prosperitate, viata lunga si succesuri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI! Inchide
La Multi Ani si fericire! Iti doresc multa pace, sanatate, dragoste si iubire. Domnul sa te aiba in paza. La Multi Ani!

La Multi Ani si fericire! Iti doresc multa pace, sanatate, dragoste si iubire. Domnul sa te aiba in paza. La Multi Ani! Inchide
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie, prosperitate, viata lunga si succesuri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI!

Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie, prosperitate, viata lunga si succesuri si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI! Inchide
Sa ai o zi plina de soare Lumina sa te inconjoare, Cei dragi sa te iubeasca Inima sa-ti infloreasca. Sa-ti de-a Dumnezeu sanatate Bucurie, prosperitate, Viata lunga si succese De lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI!