| mugurel021978 a întrebat:

Foloseste cineva antivirusul WEBroot? ce parere aveti despre el? asta daca aveti si ceva argumente.

Răspuns Câştigător
| putzulica a răspuns:

Nu am auzit de el. dar incearca nod 32 antivirus 4winking mie imi place nu am probleme si exista si versiunea demo in romanawinking 30 de zile apoi til iei iar.winking

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Nu folosesc acela! Nu am auzit nimic despre el si nu ma pot pronunta. Dar iti pot recomanda avira, kav, nod32 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Webroot e al treilea antivirus, conform tpurilor, dupa bitdefender si kav