| RAY a întrebat:

Foloseste cineva second life?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce-i aia?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Iti faci norma de intrebari, a dat fericirea peste capul tau datorita lui Messi?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu m-am uitat la meci, dar mam bucurat de victorie, intrebarea e chiar importanta pentru mine

| iar99Teo a răspuns:

Mda, eu il folosesc. Sunt in world din 2008 insa am mai facut ceva pauze de atunci. Am multiple avatare, am si un business care merge binisor si scot din el bani reali.
Ce pot sa-ti spun este faptul ca nu este un simplu joc ci o adevarata lume viruala interesanta care merita explorata!