Fotografie, desen sau pictura?

Tigran Tsitoghdzyan e un artist nascut in Armenia care a avut prima expozitie la doar 5 ani. Pasiunea si exercitiul s-au contopit, astfel ca el a ajuns sa creeze tablouri care impresioaneaza prin realism si tehnicile folosite.

Ceea ce veti vedea in continuare este “Oglinda”. Ce credeti ca este: o fotografie prelucrata, un desen sau o pictura.

Daca ati zis pictura, ati ghicit. “Oglinda” este o pictura in ulei. Mai multe imagini sunt aici.

Alexandra - TPU

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Superbă! Impresionant...

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Fotografie... Nu stiu sigur.

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Pictura

| Anonima264 a răspuns:

Foarte frumos!
Eu una credeam ca este o fotografie prelucrata!

| IncorrectUsername a răspuns:

Desen

| 拉维尼亚 a răspuns:

Pictura

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Desen

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Seamana cu o pictura dar pare a fi si o fotografie prelucrata

| Mirela77 a răspuns:

Desen

| dragoilidia a răspuns:

Imi place mult pictura! Este asa de uimitoare te simti asa de bine cand pictezi!

| Anq209 a răspuns:

Buna! Am o pagina pe facebook de o zi La Rece si am atatea planuri...si atatea jocuri, am descarcat foarte multe poze dar nu are cine sa joace sau sa vada pozele...si as vrea sa imi dati si mie cateva like-uri big grin(merita ) Cand voi primii cel putin 50 de like-uri pagina va functiona perfect happyVoi posta bancuri, vom juca jocuri, poze si multe altele. Daca nu o sa va placa puteti sa dati `Nu imi mai place`si gata happyVa rog(dac aveti paginii va dau cel putin 5 like-uri de pe mai multe conturi si va fac reclama happy

| PunkieMuff a răspuns:

Fotografie si desen

| ValyMT2 a răspuns:

Pictura.

| Matei_Rodica_1997 a răspuns:

Desen

| TePupiic a răspuns:

Desen

| AdamJensen a răspuns:

Desen

| MonsterCookiesOo a răspuns:

Pictura

| boyka14 a răspuns:

Pictura

| SMILEYGIRL222 a răspuns:

Desen