| anonim_4396 a întrebat:

Fraților! Procesorul Intel Celeron Inside e ok sau...mai bine nu? happy

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intel celeron sunt cele mai slabe si ieftine. Intel Pentium sunt mai bune. In final daca n-ai bani, asta e!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Bineinteles ca mai bine nu, celeronul e un tip de procesor Intel foarte vechi, deja s-a trecut la Intel i7 daca nu si mai bine. Celeronul e un single core iar in prezent e bine sa ai cel putin un quad core. Iar daca nu faci cine stie ce bazaconii mai avantajos ar fi sa-ti iei un AMD.

| Cuvântul1 a răspuns:

I3,i5,i7 cele mai bune.bafta