| Andwta a întrebat:

Fratele meu era pe cale sa fie mancat de cainele vecinei. Am niste vecini nebuni la propriu ce cauta mereu cearta. Politia locala nici nu raspunde, ce trebuie facut? Pentru ce sunt politisti daca nici la un amarat de telefon nu raspund. Sunt toti mana-n mana... Telefonul suna apoi se aude un sunet ciudat. Voi ce ati face? Fratele meu era speriat, tremura.

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Suna la protectia animalelor si cel mai probabil o sa il ia

| Andwta explică (pentru Freya1):

Stiu ca dupa un timp vine o masina si ii aduce cainii. Nu i-ar face nimic.

| Freya1 a răspuns (pentru Andwta):

Ai vazut tu chestia asta? Depui plangere la politie pe care ii rogi sa aduca protectia animalelor nu cred ca ii va aduce inapoi atata timp cat sunt un pericol

| Alexand3ru1 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu vecinii, sa le explici ce s-a inamplat legat de fratele tau si cainele lor.
Daca nu mergi la sectia de Politie.

| Andwta explică (pentru Alexand3ru1):

Cainele a scapat de fata cu vecina di am mentionat ca sunt nebuni si tot ce cauta e cearta. Au chemat politia ca au venit la o familie niste colindatori si au facut galagie laughing

| Alexand3ru1 a răspuns (pentru Andwta):

Nu mi-am imaginat sa fie atat de scandalosi si pusi pe cearta.

| Andwta explică (pentru Alexand3ru1):

Incercam sa ii evitam, dar cauta cu oricine scandal.

| addy200 a răspuns:

Sună la București

| Mogaciprian85 a răspuns:

Dai la televizor