| Alëxąndŕą a întrebat:

Fta asta mi-a furat identitatea de ce ma copiat al nume la poza la tot sa se duca naiba in pisici http://www.TPU.ro/utilizator/aekqe cand am vazut la un raspuns intr-o categorie zic ma cand am raspuns eu aici frate raluca sa se ocupe sa o avertizeze e identitatea mea desi nu ma surprinde mereu toata lumea ma copiaza stiti cum e daca faci ceva bine si ala face ca tine ca un papagal

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Deci daca te uiti exact tu mai ai ceva inimioare in fata si spatele cuvantului deci nu te-a copiat a copia inseamna a reda intocmai acel lucru ori santeti diferite si la scris si la sigla "sakura"deci iar esti prostuta ca de obicei nu gandesti nimic numai jocuri ai in cap cred laughingnici nu ma mir ca nu ti-e rusine sa iti arati analfabetismul pentru ca esti prea proasta sa vezi asta si sa te corectezi sa nu te mai critice nimeni atata.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu se poate face nicio confuzie intre tine si ea: tu esti analfabeta si ea, nu. Asa ca poti sa stai linistita.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Reclama la rubrica de Contact din dreapta sus, altfel de unde vrei sa afle Adminul?

| Kraxy a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa zicirolling on the floor