| Maria_8157 a întrebat:

Fumati? Daca da, de la cati ani si ce fel de tigari fumati.happy

11 răspunsuri:
| Drunkk a răspuns:

Da fumez, de la 2 ani
LOL. glumesc.

| dede070707 a răspuns:

Da fumez drooling ma scapa de stress
Am si uitat de candhee hee.

| StefanStyle94 a răspuns:

Am avut o perioada, acum 2 ani(aveam 14 ani p atuncibig grin)... fumam tot ce prindeamlaughing, da' mi-am dat seama ca nu ma simt mai bine, ci din contra, ma simteam bleglaughing asa ca am lasat tigarile...

| jstme a răspuns:

Da, fumez! Pt ca In primul rand ma scapa de stres, imi ocupa timpul, ma relaxeaza(categoria 18+), ma fac sa dau banii aiurea. Fumez de 5 ani adica de la 13 ani. Nu recomand nimanui tigarile. Fumez Marlboro rosu lungbig grin

| rosto a răspuns:

Am fumat de la 19 pana la 24 de ani, numai Pall Mall, de o luna am renuntat la ele, sper sa reusesc sa ma abtin. happy

| SelluMarrie a răspuns:

Da.de la 13 ani... Vogue rozlove struck

| Liviuڪے a răspuns:

Am fumat acum 2 ani dar acum m-am lasat ca imi era rai f rau!
Si iti spun sa nu te apucilaughing

| cristina_9394 a răspuns:

Fumez de la 13 ani
Vogue Slims thinking menthol thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 13 ani... fumez Winston, kent, glamour menthol, pall mall...mai multe da nu mai stiu cum se numesc

| alina_1226 a răspuns:

Da fumez.De la 13 ani.Kent 8.

| Teo_2309 a răspuns:

Nu fumez. tongue