| morfeo a întrebat:

Functia RO ALERT mai face galagia aia daca telefonul este pe silentios sau pe mod avion?

Răspuns Câştigător
| SingleForOne a răspuns:

O poți opri dacă te duci la mesaje, și setări. Mai umbli pe acolo, și găsești. happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru SingleForOne):

Ca sa vezi, din intrebarea cuiva in intrebarea cuiva laughing

| SingleForOne a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da, asta e legea ajutorului/binelui. happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are cum

| Drimmero a răspuns:

Da, m-a trezit o data cand a inceput sa urle de ceva incendiu la nu stiu cati km de mine si il aveam pe silentios

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mesaje > Setari > Setari alerta de urgenta > Alerte de urgenta > si vezi aici.

| Catrice a răspuns:

Ăștia is in stare sa sune și când e telefonul închishee hee

| Andreeush a răspuns:

Bineînțeles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Eu imi tin telefonul aproape tot timpul pe silentios si cand mai e vreo chestie de la RO ALERT incepe sa urle atat de naspa

| Florin9Florin9 a răspuns:

Da