| gtr2rr3 a întrebat:

Funda! BAC 2019
Este adevărat ca se schimbă structura bacului anul viitor?
Am înțeles ca se va baza pe sub 1 cu 50p totul fiind grilă iar la sub 2 rămâne eseul cu 40p
+10of.

Aveti idee?

3 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Inca nu se poate spune sigur. Este doar o sugestie. In 30 octombrie se va da modelul pentru BAC si o sa vedem.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Wtf! O să se ajungă sa se dea tot bacul grila și sa va întrebe care e personajul principal din Scufita Roșie și cine a scris Harap Alb.

| Munteanu_Vlad_Andrei_1975 a răspuns (pentru FruttiFresh300):

Decât sa tocesti zeci de mii de eseuri sa facă calumea nici grila dar nici cum e acum iti trântește 2 autori si scrie eseul după unul dintre ei e nasol asa.